Rozrywka

Jak uwieść kobietę?

Jak uwieść kobietę?

Współcześnie obserwujemy zjawisko wzrostu siły kobiet i ich przekazu. Nasilone jest równouprawnienie, które sprawia, że kobiety nie chcą być traktowane jako słaba płeć. Kobiety kontrują, potrafią się bronić, lepiej zarabiają niż mężczyźni czy układają życie osobiste po swojemu. Sytuacja taka sprawia, że mężczyźni czują onieśmielenie w stosunku do takich kobiet pomimo faktu, że są one dla nich atrakcyjne fizycznie jak i umysłowo. Z tych powodów panowie szukają patentów mających pomóc im w uwiedzeniu kobiety. Nie należy ich deprymować faktem, że uwiodą kobietę, która sama będzie tego chciała. 

Przyjmuje się, że kobieta jest w stanie podjąć decyzję o dalszych losach znajomości z mężczyzną już po 30 sekundach tej znajomości. Z tego powodu panowie mają niewiele czasu na zrobienie wrażenia. Mężczyznom można podsunąć klika porad, które zwiększą ich możliwości w uwiedzeniu konkretnej kobiety. Przede wszystkim mężczyzna przebywający w lokalu powinien przebywać w jego centrum co zapewni mu większą widoczność. Dodatkowo powinien zachować pewność siebie w każdej sytuacji, a na pewno nie powinien przestępować z nogi na nogę(może szeroko rozstawić stopy). Naukowcy zalecają, aby mężczyzna uśmiechał się powoli, co ma świadczyć o jego przemyślanym zachowaniu.

W trakcie rozmowy w lokalu warto trzymać napój z boku, gdyż przy piersi prezentuje się zbyt defensywnie. Najważniejsze jest, aby patrzeć wybrance w oczy, co może wywołać u drugiej strony zauroczenie, a nawet miłość. Ważne jest także przechylenie głowy w prawo dzięki czemu mężczyzna nabiera opiekuńczego wyglądu i wykaże prawdziwe zainteresowanie toczącą się rozmową. Należy podkreślić, że nerwowe ruchy nie wyglądają atrakcyjnie i dlatego należy je kontrolować.

   Sprawdź, jakie korzyści daje pewność siebie – więcej dowiesz się ze strony uwodzenie.org

Warto poznać także, co kobiety uwielbiają u mężczyzn. Do najbardziej docenianych cech u mężczyzn zalicza się:

  • opiekuńczość (także w stosunku do dzieci), co sygnalizuje, że mężczyzna będzie dobrym materiałem na męża i ojca,
  • podejmowanie decyzji, a nie czekanie na inicjatywę,
  • umiejętność przygotowania chociażby takich posiłków jak stek, szaszłyki i naleśniki,
  • altruizm(np. odwiedzanie psiaków w schroniskach),
  • oryginalne hobby(np. hodowla orchidei czy kurs języka baskijskiego.

Kobiety zwracają uwagę także na ubiór mężczyzn, a wrażenie na nich robi np. czerwony krawat, który świadczy o dominacji i aseksualnej atrakcyjności. Natomiast mężczyźni najlepiej sprawdzą się po meczu ulubionej drużyny, która wręcz uskrzydli go w łóżku. Mężczyzna powinien pamiętać, że kobietę najłatwiej uwieść w tańcu, gdyż wiąże się on z dotykiem. Jednakze dotyk powinien być wprowadzony stopniowo. Na pewno mężczyzna nie powinien udawać kogoś kim nie jest. Na pierwsze spotkanie żaden mężczyzna nie może się spóźnić. Spóźnienie na pewno zaważy na decyzji o późniejszych spotkaniach.

W przypadku rozmowy z kobietą warto poruszać tematy nietypowe, które ją zainteresują i wciągną w rozmowę. Mężczyzna nie powinien być nachalny i wykazywać braku wyczucia. Również przesłodzone komplementy nie zdadzą egzaminu. Odpada także podlizywanie się i przechwalanie.